TM10N02S
Extended
Manufacturer
Tritech-MOS
MFR.Part #
TM10N02S
JLCPCB Part #
C7422809
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10.5nC@4.5V 105pF 10A 12mΩ 20V 700mV 700pF SOP-8 MOSFETs ROHS