VPP36-280-B
MFR.Part #
VPP36-280-B
JLCPCB Part #
C17663085
Package
Plugin-8P,47.6x39.7mm
Description
115V、230V 18V、36V 2 2 280mA、560mA 4kV Plugin-8P,47.6x39.7mm Power Transformers ROHS