F28-1300-C2
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
F28-1300-C2
JLCPCB Part #
C17550754
Package
Plugin
Description
1 1.3A、2.6A 115V 14V、28V 2 4.2kV Plugin Power Transformers ROHS