VPP20-2800-B
MFR.Part #
VPP20-2800-B
JLCPCB Part #
C17251929
Package
Plugin-8P,76.2x63.5mm
Description
10V、20V 115V、230V 2 2 2.8A、5.6A 4kV Plugin-8P,76.2x63.5mm Power Transformers ROHS