VPP20-1500-B
MFR.Part #
VPP20-1500-B
JLCPCB Part #
C17605100
Package
Plugin-8P,66.7x55.6mm
Description
1.5A、3A 10V、20V 115V、230V 2 2 4kV Plugin-8P,66.7x55.6mm Power Transformers ROHS