VPS20-2200-B
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
VPS20-2200-B
JLCPCB Part #
C17638320
Package
Bolt Mount
Description
10V、20V 115V、230V 2 2 2.2A、4.4A 4kV Bolt Mount Power Transformers ROHS