FS36-1000-C2
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
FS36-1000-C2
JLCPCB Part #
C17570505
Package
Plugin
Description
115V、230V 18V、36V 1A、2A 2 2 4.2kV 插件 Power Transformers ROHS