F36-1000-C2
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
F36-1000-C2
JLCPCB Part #
C17186944
Package
Plugin
Description
1 115V 18V、36V 1A、2A 2 2.5kV Plugin Power Transformers ROHS