FS56-110-C2
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
FS56-110-C2
JLCPCB Part #
C17496687
Package
Plugin
Description
110mA、220mA 115V、230V 2 2 28V、56V 4.2kV 插件 Power Transformers ROHS