F20-1800-C2
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
F20-1800-C2
JLCPCB Part #
C17665116
Package
Plugin
Description
1 1.8A、3.6A 10V、20V 115V 2 2.5kV Plugin Power Transformers ROHS