F20-1000-C2
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
F20-1000-C2
JLCPCB Part #
C17350625
Package
Plugin
Description
1 10V、20V 115V 1A、2A 2 2.5kV 插件 Power Transformers ROHS