FS20-1800-C2
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
FS20-1800-C2
JLCPCB Part #
C17369799
Package
Plugin
Description
1.8A、3.6A 10V、20V 115V、230V 2 2 4.2kV 插件 Power Transformers ROHS