SNJ54AC11FK
MFR.Part #
SNJ54AC11FK
JLCPCB Part #
C4471415
Package
LCC-20(8.9x8.9)
Description
-55℃~+125℃ 2.1V、3.15V、3.85V 24mA 24mA 2V~6V 3 3 4.7V、5.4V 40uA 500mV 8.5ns@5V,50pF 900mV、1.35V、1.65V AC AND Gate LCC-20(8.9x8.9) Logic Gates ROHS