SNJ54AC10FK
MFR.Part #
SNJ54AC10FK
JLCPCB Part #
C4470317
Package
LCC-20(8.9x8.9)
Description
-55℃~+125℃ 2.1V、3.15V、3.85V 2.9V、4.4V、5.4V 24mA 24mA 2V~6V 3 3 500mV 6.5ns@5V,50pF 80uA 900mV、1.35V、1.65V AC NAND Gate LCC-20(8.9x8.9) Logic Gates ROHS