SN74F657DW
MFR.Part #
SN74F657DW
JLCPCB Part #
C3587476
Package
SOIC-24
Description
0℃~+70℃ 1 24mA、64mA 3mA、12mA 4.2ns@5V,50pF 4.5V~5.5V 74F 8 Bidirectional Tri-State SOIC-24 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS