SN74F573DW
MFR.Part #
SN74F573DW
JLCPCB Part #
C2878459
Package
SOIC-20-300mil
Description
0℃~+70℃ 24mA 2ns 3mA 3ns 4.5V~5.5V 4.9ns 74F 8 D Latch Tri-State SOIC-20-300mil Latches ROHS