SN64BCT125AD
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
SN64BCT125AD
JLCPCB Part #
C2862065
Package
SOIC-14
Description
-40℃~+85℃ 1 15mA 4 4.5V~5.5V 5ns@5V,50pF 64BCT 64mA Tri-State SOIC-14 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS