REG103FA-2.5
MFR.Part #
REG103FA-2.5
JLCPCB Part #
C3751702
Package
DDPAK-5(TO-263-5)
Description
-40℃~+85℃@(Tj) 1 15V 2.5V 200mV@(500mA) 33uVrms 500mA 65dB@(120Hz) Fixed PG Pin、Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive DDPAK-5(TO-263-5) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators