LM3671MF-1.2
MFR.Part #
LM3671MF-1.2
JLCPCB Part #
C3193053
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2V 2.7V~5.5V 2MHz 600mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS