LM3670MF-1.8
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM3670MF-1.8
JLCPCB Part #
C3193056
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.8V 1MHz 2.5V~5.5V 350mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-23-5 DC-DC Converters