LM3502SQ-25/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM3502SQ-25/NOPB
JLCPCB Part #
C3171527
Package
WQFN-16(4x4)
Description
-40℃~+125℃ 1MHz 2 2.5V~5.5V Boost DC-DC PWM WQFN-16(4x4) LED Drivers