LM3503SQ-16
MFR.Part #
LM3503SQ-16
JLCPCB Part #
C3188442
Description
-40℃~+85℃ 16V 1MHz 2 2.5V~5.5V 400mA Analog、PWM Boost DC-DC Voltage Regulator WQFN-16(4x4) LED Drivers