LM3503SQ-35/NOPB
MFR.Part #
LM3503SQ-35/NOPB
JLCPCB Part #
C3188446
Description
-40℃~+85℃ 1MHz 2 2.5V~5.5V 35V 750mA Analog Boost WQFN-16(4x4) LED Drivers ROHS