JM38510/32403BSA
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
JM38510/32403BSA
JLCPCB Part #
C3754361
Package
CFP-20
Description
-55℃~+125℃ 15mA 18ns@5V,45pF 24mA 4.75V~5.25V 74LS Schmitt trigger Tri-State CFP-20 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS