54F379FMQB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
54F379FMQB
Description
-55℃~+125℃ 1 10ns@5V,50pF 1mA 20mA 4 4.5V~5.5V 40mA 54F Series 75MHz Complementary D-Type Rising Edge - Flip Flops