VDV476M035S0ANE01K
MFR.Part #
VDV476M035S0ANE01K
JLCPCB Part #
C190422
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 35V 47uF 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS