KSP476M400S1E5N20K
Extended
Manufacturer
Teapo Elec
MFR.Part #
KSP476M400S1E5N20K
JLCPCB Part #
C180990
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 18mm 20mm 400V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS