KTA338M035S1A5N366
Extended
Manufacturer
Teapo Elec
MFR.Part #
KTA338M035S1A5N366
JLCPCB Part #
C180995
Package
Plugin,D18xL36mm
Description
10000hrs@105℃ 14mΩ@100kHz 18mm 3300uF 35V 36mm 4.22A@100kHz 7.5mm ±20% 插件,D18xL36mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS