VDV107M035S0ANE04K
Extended
Manufacturer
Teapo Elec
MFR.Part #
VDV107M035S0ANE04K
JLCPCB Part #
C190423
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-45℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 35V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS