VDV227M016S0ANE04K
MFR.Part #
VDV227M016S0ANE04K
JLCPCB Part #
C180984
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-45℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 220uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS