VDV107M050S0ANG03K
MFR.Part #
VDV107M050S0ANG03K
JLCPCB Part #
C190426
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-45℃~+105℃ 10.2mm 100uF 2000hrs@105℃ 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS