KSY477M025S1A5H15K
Extended
Manufacturer
Teapo Elec
MFR.Part #
KSY477M025S1A5H15K
JLCPCB Part #
C180993
Package
Plugin,D10xL15mm
Description
10mm 15mm 25V 470uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS