MMSZ8V2CW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MMSZ8V2CW
JLCPCB Part #
C248741
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 500mW 630nA@5V 7.79V~8.61V 75Ω 8.2V SOD-123 Zener Diodes ROHS