MM3Z4V7CW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MM3Z4V7CW
JLCPCB Part #
C248770
Package
SOD-323
Description
1 Independent 2.7uA@2V 200mW 4.47V~4.94V 4.7V 470Ω 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS