MM3Z5V6BW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MM3Z5V6BW
JLCPCB Part #
C248738
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 200mW 376Ω 40Ω 5.49V~5.71V 5.6V 900nA@2V SOD-323 Zener Diodes ROHS