MMSZ4V3CW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MMSZ4V3CW
JLCPCB Part #
C248746
Package
SOD-123
Description
1 Independent 2.7uA 4.09V~4.52V 4.3V 500mW 564Ω 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS