MMSZ8V2BW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MMSZ8V2BW
JLCPCB Part #
C261236
Package
SOD-123
Description
1 Independent 15Ω 500mW 630nA@5V 8.04V~8.36V 8.2V SOD-123 Zener Diodes ROHS