MMSZ5V1BW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MMSZ5V1BW
JLCPCB Part #
C248735
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.8uA 451Ω 5.1V 500mW 5V~5.2V 60Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS