MMSZ2V4CW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MMSZ2V4CW
JLCPCB Part #
C261250
Description
1 Independent 100Ω 2.28V~2.52V 2.4V 45uA@1V 500mW 564Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS