MMSZ22VCW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MMSZ22VCW
JLCPCB Part #
C261254
Description
1 Independent 20.9V~23.1V 22V 45nA@15.4V 500mW 55Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS