MM3Z6V8BW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MM3Z6V8BW
JLCPCB Part #
C261267
Package
SOD-323
Description
1 Independent 1.8uA@4V 15Ω 200mW 6.66V~6.94V 6.8V SOD-323 Zener Diodes ROHS