MMSZ6V8CW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MMSZ6V8CW
JLCPCB Part #
C248742
Description
1 Independent 1.8uA 15Ω 500mW 6.46V~7.14V 6.8V 75Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS