MM3Z2V7CW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MM3Z2V7CW
JLCPCB Part #
C248777
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100Ω 18uA@1V 2.57V~2.84V 2.7V 200mW 564Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS