MMSZ3V3BW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MMSZ3V3BW
JLCPCB Part #
C261247
Description
1 Independent 3.23V~3.37V 3.3V 4.5uA@1V 500mW 95Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS