MM3Z18VCW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MM3Z18VCW
JLCPCB Part #
C248781
Package
SOD-323
Description
1 Independent 17.1V~18.9V 18V 200mW 212Ω 45nA@12.6V 45Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS