TCMM5Z5V1
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
TCMM5Z5V1
JLCPCB Part #
C5361330
Package
SOD-523
Description
1 Independent 200mW 2uA 4.8V~5.4V 5.1V 500Ω 60Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS