NRS6010T3R3MMGFV
MFR.Part #
NRS6010T3R3MMGFV
JLCPCB Part #
C2050227
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5A 1.6A 162mΩ 3.3uH AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS