LLXPD3030MKT3R3M
MFR.Part #
LLXPD3030MKT3R3M
JLCPCB Part #
C6287648
Package
1212
Description
1.6A 150mΩ 1A 3.3uH ±20% 1212 Power Inductors ROHS