NS12555T152MN
MFR.Part #
NS12555T152MN
JLCPCB Part #
C2045232
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.5mH 2.076Ω 400mA ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS