NRS4010T6R8MDGGV
MFR.Part #
NRS4010T6R8MDGGV
JLCPCB Part #
C7250089
Package
SMD,4x4mm
Description
240mΩ 6.8uH 800mA AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS